skip to Main Content

UAB „Recruitment Services LT“ – sėkmingai dirbanti personalo atrankos ir laikino įdarbinimo įmonė. Įmonės veikla – darbuotojų, specialistų paieška, atranka ir laikinas įdarbinimas (personalo nuoma) trumpalaikiu ar ilgalaikiu pagrindu (apibrėžtam laikotarpiui) įvairiose įmonėse ir fabrikuose Lietuvoje ir Norvegijoje.

Žmogiškieji ištekliai – viena iš būtinų sąlygų geriems įmonės rezultatams pasiekti. Todėl savo klientams siūlome galimybę pasinaudoti mūsų paslaugomis ir įdarbinti tik kompetentingus ir motyvuotus darbuotojus. Mūsų tikslas – atrinkti tinkamiausius žmones pasiūlytas darbo pozicijas.

Turime didelę kandidatų duomenų bazę, galinčių dirbti įvairius darbus. Visi darbuotojai instruktuojami įvadiniais darbų bei gaisrinės saugos klausimais, yra pasitikrinę sveikatą ir gali pradėti dirbti artimiausiu metu. Įdarbiname nekvalifikuotus, kvalifikuotus darbuotojus ir įvairių sričių specialistus.

UAB „Recruitment Services LT“ yra įregistruota Juridinių asmenų registre Norvegijoje ir Norvegijos darbo inspekcije. Norvegiškas įmonės kodas 818 986 742. Mokesčiai Norvegijoje dirbantiems darbuotojams yra mokami Norvegijoje.